Rozwój PTBPS

Od 2005 roku dbamy o rozwój Towarzystwa i wiedzy, która jest udostępniana w ramach Towarzystwa.

Innowacja i rozwój metod, które Towarzystwo zalecam, przynosi wiele sukcesów Trenerom i Specjalistom pracującym metodami zalecanymi przez Towarzystwo.

Zajmujemy się wieloma problemami i wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, które dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów pozwalają na aktywną i kreatywną pracę z osobami potrzebującymi.

Od 2005 roku minęło już 15 lat! Przez ten czas nasze doświadczenie (Towarzystwa) znacząco wzrosło!

Wszystkie osoby będące w Towarzystwie przechodzą kolejne etapy swoich specjalizacji i co ważniejsze codziennej praktyki!

Nasz informacje przekazywane dla Państwa są sprawdzone w codziennej pracy z różnymi przypadkami terapeutycznymi a także technicznymi.

Zawsze dzielimy się wiedzą w sposób fachowy (specjalistyczny) ale w prosty i zrozumiały dla KAŻDEGO, kto zaczyna czy jest na wyższym stopniu wtajemniczenia.

Niebawem Polskie Towarzystwo Biofeedback i Psychofizjologii Stosowanej wprowadzi innowacyjne rozwiązanie – skuteczne, a zarazem w 100% przydatne dla KAŻDEGO specjalisty pracującego z tematyką Neurofeedback/EEGBiofeedback/Biofeedback! 

Jeżeli chcesz dołączyć do osób, które otrzymają zaproszenie do współpracy skontaktuj się z nami.

Napisz informacje o Sobie, kim jesteś i jaki jest Twój cel.

jeśli uda Ci się zakwalifikować dostaniesz od nas informacje zwrotną (oczywiście będziemy się kontaktować czy to mailowo, czy telefonicznie, czy online).

Pamiętaj wyślij do nas tylko i wyłącznie informacje na temat tego czym się zajmujesz, co jest motorem napędowym Twojego działania, jakie oczekujesz wyniki Swojej pracy i dlaczego to właśnie TY mógłbyś dołączyć do grona osób (specjalistów), którzy mogli by wykorzystywać naszą innowację!

Informacje prosimy wysłać na adres: online@ieeginstytut.pl 

Prosimy o pozostawienie do siebie numeru kontaktowego i swojego imienia. Na tym etapie NIE potrzebujemy Twoich pełnych danych,

Prosimy w mailu umieścić poniższy tekst (można go skopiować i wstawić do maila lub do pliku Word’a) :

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

 

Zapraszam

Prezes Polskiego Towarzystwa Biofeedback i Psychofizjologii Stosowanej

Dr n med Michaela Pakszys